Haberler

Irak Türkleri Derneği Geleneksel Kır Gezisi 10 Temmuz'da...

03 Temmuz 2011


 

Irak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin “Geleneksel Kır Gezisi” 10 Temmuz 2011 Pazar günü yapılacaktır. İstanbul’da yaşayan Türkmenlerin bir araya gelmesini amaçlayan kır gezisi İstanbul Belgrat Ormanlarındaki Kömürcü Bendi’nde yapılacak.

 

Çocuklara, gençlere ve büyüklere yönelik birbirinden renkli yarışmaların düzenleneceği gezide sürpriz hediyeler yer alacaktır.

 

Dernek, geziye katılacaklara ücretsiz ulaşım ve piknik alanı imkânı sağlamaktadır. Otobüsler Pazar günü saat: 09.00’da Dernek önünden hareket edecek ve gezi yerinden aynı yere dönüş yapacaktır. Bu imkândan yararlanmak isteyen hemşerilerimizin aşağıdaki telefonları arayarak isim yazdırmaları gerekmektedir.

 

Kayıt ve diğer sorularınız için telefonlar:

 

0212 534 88 29

0212 534 88 42

0532 316 87 82

 

Not: Kendi araçları ile gelmek isteyenler aşağıdaki krokiden yararlanabilirler.Yorum Yap

Ad Soyad:

E-Posta:

Yorumunuz:

Yorumlar

Henüz Yorum Eklenmemiş

Faaliyetler

İstanbul'daki Türkmen Kadınları Anneler Gününü Kutladı

Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan anneler günü münasebetiyle Irak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel merkezinde bir araya gelen Türkmen kadınları birbirleriyle görüşme ve sohbet etme fırsatı buldu.

Türkmen Derneklerinin Türkmen Davasındaki Rolü ve Güncel Sorunları

ORSAM’ın Türkmen Aydınları Toplantıları dizisinin beşincisi 14 Kasım 2009’da gerçekleştirildi. “Türkiye’deki Türkmen Derneklerinin Türkmen Davasındaki Rolü ve Güncel Sorunları” konulu toplantıya Türkiye’nin farklı illerinden çok sayıda Türkmen aydını ile

Kahvaltı Toplantıları sürüyor

Irak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Merkezi'nde yapılan ve geleneksel hale gelen

Irak Türkmen Liderleri Ortak Çalışma Kararı aldı

Bilkent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve tanınmış Türkmen şahsiyeti Prof. Dr. İhsan Doğramacı'nın davetine icabet eden Irak Türkmenlerinin Irak Parlamentosundaki Milletvekilleri, Siyasî Parti Başkanları ve Türkmen fikir ve kanaat önderleri genişle

Anket

Copyright 2009. Tüm Hakları Saklıdır.